90 днів дозволено, більше – порушення
90 днів дозволено, більше – порушення
Під час відпрацювання території обслуговування працівники Звенигородського відділу Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС спільно з працівниками поліції виявили у Звенигородці 26-річного громадянина Республіки Молдова.
Перевіркою встановлено, що іноземець прибув до України у листопаді минулого року в приватних справах. Однак після завершення дозволеного строку перебування Україну не залишив. Чоловік перевищив встановлений для громадян держав із безвізовим порядком в’їзду термін – не більше 90 днів протягом 180 днів.
За порушення міграційного законодавства на громадянина Молдови складено адміністративний протокол за ч. 2 ст. 203 КУпАП та накладено штраф у розмірі 3400 гривень.
Також працівники міграційної служби прийняли рішення про його примусове повернення. Іноземець зобов’язався самостійно залишити територію України до 1 липня 2026 року.
До адміністративної відповідальності притягнуто і приймаючу сторону – громадянку України, до якої прибув іноземець. За невжиття заходів щодо своєчасного виїзду гостя накладено штраф у розмірі 850 гривень.
Центрально-південне міжрегіональне управління ДМС
related_news:
З 1 червня цільові профілактичні заходи з нагляду та контролю за
дотриманням міграційного законодавства – операція «Мігрант» – перейшли
...
Працівники Уманського відділу Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС спільно з працівниками Управління стратегічних роз...
У Петрівській громаді на Кіровоградщині під час відпрацювання у
межах операції «Мігрант» працівники Петрівського сектору Центрально-
пі...












comments:
no_commentsadd_comment: