Суспільство та політичні сили мають об’єднатися, щоб не дати вкрасти з...
main
Аграрна партія України
Суспільство та політичні сили мають об’єднатися, щоб не дати вкрасти землю – Віталій Скоцик
07.04.2017
Суспільство та політичні сили мають об’єднатися, щоб не дати вкрасти землю – Віталій Скоцик

Усі українці мають приєднатися до збору підписів з вимогою зупинити поспішний продаж землі в Україні. Фахівці усіх сфер і професій мусять об’єднатися, щоб зупинити головну загрозу і аферу – крадіжку землі, шлях до якої парламент може відкрити вже у травні. Питання землі стосується не лише аграріїв чи селян, воно стосується жителів міст – кожного з нас.
Про це сьогодні в ефірі програми «Перші про головне» на телеканалі «ZIK» заявив лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.
Політик нагадав, що Україна не готова до впровадження ринку землі, хоча в новому меморандумі з МВФ влада взяла таке зобов’язання. Якщо ринок впровадять – це закінчиться катастрофою.
«Це буде танець на кістках повністю пограбованої держави. Великий спекулятивний внутрішній капітал, який є в Україні, скупить землю. Прості аграрії та селяни не мають на це коштів. За соціологічними даними – 96% сільгоспвиробників не можуть купити землю», - підкреслив Віталій Скоцик.
На думку політика, інформаційне поле в Україні, з різними шоу і скандалами, спрямоване на одну мету – відволікти увагу українців на другорядні речі, щоб підготувати землю до розпродажу. А насправді після референдуму про Незалежність питання землі є найбільш критичним для долі нашого народу і держави.
«Є політичні сили і громадські організації, які усвідомлюють небезпеку. Я закликаю всіх приєднатися до нас і стати на захист землі від розграбування. Працівники всіх галузей і сфер – від фермерів до науковців і митців – мають врятувати державу від катастрофи. Без землі не буде України! Тому в травні ми маємо принести до Верховної Ради не менш, ніж 3 мільйони підписів, щоб сказати «ні» крадіжці української землі!» - наголосив лідер Аграрної партії.
Він нагадав, що в Україні не проведено низку підготовчих етапів, без яких земельна реформа залишається фікцією. Зокрема, не проведена інвентаризація земель сільгосппризначення, не наповнений належно земельний кадастр, не зроблено розмежування земель різних форм власності, їх якісна оцінка.
«61 район в Україні має фізично землі на 30% менше, ніж «міститься» у кадастрі. Тобто кожна ділянка може мати двох-трьох власників. Уявіть, що буде, коли після відкриття ринку вони почнуть боротися за свої права. Почнеться нова Коліївщина», - підкреслив Віталій Скоцик.
Нагадаємо, 24 березня під час Земельного форуму в Києві лідер Аграрної партії Віталій Скоцик оголосив про початок всеукраїнського збору підписів з вимогою не допустити поспішного впровадження продажу землі сільськогосподарського призначення.
3 квітня Рада директорів МВФ ухвалила рішення про виділення Україні четвертого траншу у розмірі 1 млрд доларів. У меморандумі, який підписала з фондом українська сторона, зокрема, йдеться про зобов’язання парламенту ухвалити закон про ринковий обіг земель сільськогосподарського призначення уже в травні 2017 року. Таким чином, мораторій на продаж землі діятиме лише до кінця цього року.
related_news:
23.10.2018
У неділю, 21 жовтня, відбувся з'їзд Аграрної партії. Делегацію Одеської обласної організації, яку очолював голова Одеської обласної орган...
03.10.2018
Атаки на Аграрну партію України з боку проросійських сил не припиняються – цього разу після невдалої спроби рейдерського захоплення парт...
comments:
no_commentsadd_comment: