Міграційники Київщини долучилися до проведення заходів з нагоди Всесві...
Міграційники Київщини долучилися до проведення заходів з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

На Яготинщині працівники міграційної служби долучилися до проведення заходів з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми. Зокрема до обговорення стану інформування жителів громади з питань, яким присвячено день, та форм експлуатації людей, а саме – як уберегтися від потрапляння у цей небезпечний процес.
Робоча зустріч з вищезазначеної теми відбулася за участі працівників Служби у справах дітей та сім’ї, Центру соціальних служб Яготинської міської ради, начальника Яготинського відділу ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області Василя Тимченка та старшого інспектора сектору ювенальної превенції Бориспільського районного управління поліції ГУ НП в Київській області.
Були розповсюджені інформаційні буклети: «Людина не товар», «Якщо ви потрапили у ситуацію коли…», «ПротиДій Торгівлі людьми».
Поради, які будуть корисними перед поїздкою за кордон:
- Нікому не довіряйте Ваш паспорт. Документи, що засвідчують Вашу особу, завжди повинні знаходитись тільки у Вас.
- Якщо Ви збираєтесь працювати чи навчатись за кордоном, Вам необхідно підписати контракт. Контракт повинен бути написаний зрозумілою Вам мовою, а також містити інформацію про умови (оплата, вихідні дні, робота у святкові дні, медичне страхування), місце та час Вашої майбутньої праці чи навчання.
- Залиште вдома детальну інформацію про своє майбутнє перебування за кордоном з адресою та контактними телефонами, а також копію свого паспорта та контракту. Додатково рекомендовано залишити своє фото та адреси Ваших іноземних друзів.
- Домовтеся з близькими та друзями про фразу, або умовну позначку, які символізуватимуть, що Ви у небезпеці.
- Дізнайтеся номери телефонів, юридичні адреси українських посольств та консульських представництв за кордоном та візьміть їх із собою. Якщо Ви опинились у скрутній ситуації або Вам хтось загрожує, звертайтесь до представників своєї країни, які допоможуть Вам. У випадку, коли у країні перебування немає посольства України – телефонуйте у посольство України сусідньої держави.
- Дізнайтеся до від’їзду за кордон про неурядові організації та служби, котрі надають допомогу особам, які опинились у скрутному становищі. Володійте інформацією про їхні юридичні адреси, контактні телефони. Звертайтесь до них у разі необхідності.
- Термін перебування на території іноземної держави вказаний у Вашій візі. Порушення візового режиму унеможливить Ваш наступний виїзд за кордон. Дотримуйтесь правил візового режиму!
- Пам’ятайте, що знання хоча б елементарних слів іноземної мови значно полегшить Ваше перебування за кордоном.
Запобігти рабству можна – готуючись їхати за кордон, дотримуйся порад із безпечної міграції!
Національна «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів: 527 (безплатно з мобільних).
related_news:
До одного із відділу Міграційної служби Києва звернулися наші захисники для поновлення паспортів громадянина України, котрі були втрачені...
Працівники міграційної служби Києва продовжують докладати зусиль для того, щоб відвідувачі підрозділів отримували вчасно якісні адміністр...
Під час новорічних свят до Святошинського відділу міграційної служби столиці України завітали колядники-дітки, які потребували оформлення...
comments:
no_commentsadd_comment: