Представники ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області взяли участь у Мі...
Представники ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції

Заступник начальника Центрального міжрегіонального управління державної міграційної служби у м. Києві та Київській області Дмитро Лемеш та начальник управління юридичного забезпечення ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області Андрій Лелеко взяли учать в онлайн-засіданні Міжнародної науково-практичної конференції «Фінансові розслідування: імплементація світового досвіду в Україні».
Зокрема, у своїй доповіді Дмитро Лемеш порушив питання «Правових аспектів порушення правил перетину кордону України». Він наголосив, що на сьогодні саме незаконний перетин кордону є одним з найбільш поширених правопорушень.
«З початку повномасштабного російського вторгнення ця проблема стала особливо актуальною в першу чергу саме для громадян України. Прагнучи захистити себе від ризиків, які несе війна, люди часто перетинали державний кордон з порушеннями. Як правило, людина або перетинає кордон у місці, яке для цього не встановлено, або робить це за невідповідними документами, або взагалі подає не достовірну інформацію про себе», - зазначив Лемеш.
Разом з тим, він звернув увагу, що попри складний час, існують певні правила. І те, що вони зараз є пом’якшеними, не скасовує їх дію.
«З огляду на те, що суспільна та воєнна обстановка є динамічною, уповноважені органи роблять потрібні зміни з її урахуванням на конкретний момент часу. Тож добре буде відслідковувати ці зміни саме на офіційному сайті ДМС України», - закликає Лемеш.
Окрему увагу він приділив питанню втрати документів українцями за кордоном та нагадав, що ДМС розпочала роботу ДП «Документ» і громадяни України можуть подати заявки на оформлення паспортних документів за кордоном. На сьогодні такі підрозділи працюють у Польщі, Словаччині, Чехії, Німеччині, Італії та Туреччині. Детальніше про їх роботу можна дізнатися за посиланням.
Своєю чергою Андрій Лелеко порушив питання «Правового та дипломатичного захисту державою громадян за кордоном», яке є одним з найбільш спірних та суперечливих в доктрині міжнародного права та практиці міждержавних відносин. Він наголосив, що Україна захищає своїх громадян, що знаходяться за кордоном, згідно з Конституцією України. Ця норма має вищу юридичну силу стосовно інших нормативно-правових актів України, в яких вона деталізується.
Зазначимо, що захід відбувся на базі Навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету та за його результатами опублікований збірник тез наукових праць учасників.
related_news:
До одного із відділу Міграційної служби Києва звернулися наші захисники для поновлення паспортів громадянина України, котрі були втрачені...
Працівники міграційної служби Києва продовжують докладати зусиль для того, щоб відвідувачі підрозділів отримували вчасно якісні адміністр...
Під час новорічних свят до Святошинського відділу міграційної служби столиці України завітали колядники-дітки, які потребували оформлення...
comments:
no_commentsadd_comment: