В Одеській області проходить Всеукраїнська нарада-семінар для представ...
main
В Одеській обласній раді
В Одеській області проходить Всеукраїнська нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування
12.09.2017
В Одеській області проходить Всеукраїнська нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування

В смт Затока розпочалась щорічна Всеукраїнська нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування районного та обласного рівнів, яку організовує Українська Асоціація районних та обласних рад.
Відкриття семінару відбулося за участі заступника голови обласної ради Юрія Дімчогло. У своїй вступній промові він відмітив успіхи Одеської області у сфері децентралізації та об’єднання громад, а також стрімкий розвиток співробітництва регіону з країнами ЕС.
Основною темою семінару є діяльність органів місцевого самоврядування у контексті децентралізації.
Одним із доповідачів на семінарі виступає перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода, який знайомить присутніх з результатами реформи децентралізації у різних регіонах України.
Семінар триватиме до 15 вересня. За цей час учасники матимуть змогу отримати відповіді на найактуальніші питання стосовно реформи децентралізації.
news_gallery_bcrumbs:
related_news:
29.07.2022
22 червня колективу та студентам Одеського державного університету внутрішніх справ представили нового ректора.
Дмитро Швець —...
28.07.2022
28 липня 2022 року вперше відзначається День Української Державності. Урочисті заходи проходять по всій Одеській області.
В Одесі ке...
19.07.2022
19 липня в Україні відзначається День тренера.
З нагоди свята визначних тренерів регіону привітали начальник Одеської обласної...
comments:
no_commentsadd_comment: