18 лютого виповнюється 97 років Балтській газеті «Народна трибуна» – ...
main
В Одеській обласній раді
18 лютого виповнюється 97 років Балтській газеті «Народна трибуна» – одному з найстаріших в Україні друкованих видань, історія якого бере свій початок з далеких 20-х років минулого сторіччя
17.02.2017
18 лютого виповнюється 97 років Балтській газеті «Народна трибуна» – одному з найстаріших в Україні друкованих видань, історія якого бере свій початок з далеких 20-х років минулого сторіччя

18 лютого виповнюється 97 років Балтській газеті «Народна трибуна» – одному з найстаріших в Україні друкованих видань, історія якого бере свій початок з далеких 20-х років минулого сторіччя. Протягом цього часу не раз змінювались назви газети, її обсяг та кількість номерів, але не змінювалась її суть: вона завжди залишалася народною.
Сьогодні районна газета «Народна трибуна» має близько тридцяти рубрик, у яких публікуються різні матеріали. Серед них: «Життя громади» – нагальні питання розвитку сільських територій, «Децентралізація» – матеріали про перетворення, які відбуваються у районі, «Знай наших» – тут виходять статті про цікавих людей, талановитих та обдарованих дітей. Під рубриками «Слово депутату», «Депутат в окрузі», «З життя громади», «У громадських організаціях», «День села» висвітлюється діяльність районної та місцевої влади.
Довідково: газета почала виходити з 1920 року і називалася «Вісті Балтського повітового революційного комітету». Це була перша в Одеській області та одна з перших в Україні місцева – районна газета, з якої й бере свій початок «Народна трибуна». Через рік газета вийшла з новою назвою – «Червоне село», далі історію балтської преси продовжило видання «Плуг і молот» (1922-1923 рр.). У 1924 році Балтський район увійшов до складу Молдавської АРСР зі столицею у Балті. Тоді тут починає видаватися двома мовами (українською і молдавською) газета «Червоний орач» («Плугарул рош»), яка виходила у 1924-1929 роках та мала тираж 4050 примірників українською мовою і 3150 – молдавською. У 1930 році випускатися районна газета «За соціалістичну перебудову», яку у 1934 році було перейменовано у «Комунар», у 1962 році виходить газета «Народна трибуна». вона продовжує висвітлювати багатогранне життя району.
Свої вітання творчій команді газети висловив голова обласної ради Анатолій Урбанський: «За довгі роки своєї історії ваше видання завоювало заслужений авторитет у своїх читачів. «Народна трибуна» відображає політичне, громадське та культурне життя не лише району та області, а й усієї нашої держави. І сьогодні перед вами стоять такі ж важливі завдання – надавати оперативну та об’єктивну інформацію, виховувати нові покоління. Нехай газета й надалі йде в ногу із нашим динамічним часом, не старіє всупереч почесному віку та залишається затребуваною. А колективу редакції я бажаю невичерпної творчої енергії, натхнення, нових ідей, цікавих різнопланових матеріалів, вірних передплатників та прихильників. Успіхів, здоров'я, благополуччя вам і вашим близьким!»
news_gallery_bcrumbs:
related_news:
29.07.2022
22 червня колективу та студентам Одеського державного університету внутрішніх справ представили нового ректора.
Дмитро Швець —...
28.07.2022
28 липня 2022 року вперше відзначається День Української Державності. Урочисті заходи проходять по всій Одеській області.
В Одесі ке...
19.07.2022
19 липня в Україні відзначається День тренера.
З нагоди свята визначних тренерів регіону привітали начальник Одеської обласної...
comments:
no_commentsadd_comment: