В Одесі відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради з питань бю...
В Одесі відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради з питань бюджету
Голова обласної ради Анатолій Урбанський взяв участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, яке пройшло під головуванням Андрія Павелко. На засіданні були присутні народні депутати України від Одещини та інших областей, керівництво обласної державної адміністрації та її структурних підрозділів, голови міст Ізмаїл, Подільськ, Чорноморськ, Теплодар, Біляївка, Южне.
Під час своєї промови голова обласної ради Анатолій Урбанський відзначив: «Наша головна задача, як керівників області – спільно, у конструктивному дусі підійти до вирішення нагальних питань області. Переконаний, що наші ініціативи будуть вивчені колегами-депутатами Верховної Ради та враховані під час внесення змін до державного бюджету на 2019 рік».
Однією з важливих тем для обговорення було питання наповнення місцевих бюджетів в умовах децентралізації. Директор департаменту фінансів Одеської обласної адміністрації Марина Зінченко окреслила головні проблеми області, які потребують залучення державних коштів для їх вирішення або змін у законодавстві.
Особливу увагу було приділено результатам виконання програм з відновлення автодоріг в Одеській області та плануванню розвитку дорожнього господарства на 2019-2024 роки.
Також учасники засідання розглянули питання відновлення гідротехнічних споруд у південно-західній частині Одеської області та забезпечення населення питною водою.
related_news:
22 червня колективу та студентам Одеського державного університету внутрішніх справ представили нового ректора.
Дмитро Швець —...
28 липня 2022 року вперше відзначається День Української Державності. Урочисті заходи проходять по всій Одеській області.
В Одесі ке...
19 липня в Україні відзначається День тренера.
З нагоди свята визначних тренерів регіону привітали начальник Одеської обласної...
comments:
no_commentsadd_comment: