У Харкові обговорили шляхи успішного розвитку кадрового потенціалу об’...
У Харкові обговорили шляхи успішного розвитку кадрового потенціалу об’єднаних територіальних громад
Директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко взяв участь у семінарі з питань розвитку організаційної структури управління для представників об’єднаних територіальних громад Харківської області. Захід організований Харківським відокремленим підрозділом Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».
В. Міненко розповів про стимули для роботодавців, які працевлаштовують на роботу переселенців та безробітних з числа інших вразливих верств населення, та презентував можливості проекту «Рука допомоги», який фінансує Світовий банк.
«Учасник пілотного проекту отримує підтримку з написання бізнес-плану, може здобути знання та кваліфікований супровід з питань започаткування бізнесу», - зазначив В. Міненко. За його словами, цей проект має декілька мотивуючих аспектів. «По-перше, це безвідсоткова допомога, по-друге, ця суми допомоги зменшується на суму загальнообов’язкових платежів, тобто податків та інших загальнообов’язкових зборів, єдиного соціального внеску. У цьому році максимальна сума допомоги становить 70 480 грн. З цієї суми людина повертає від 20 до 22 тисяч грн. По третє, особа не повертає жодної суми з отриманих коштів, які будуть виділені їй на обладнання, якщо вона створить два робочих місця для малозабезпечених або внутрішньо переміщених осіб, чи учасників АТО», - підкреслив Міненко.
На семінарі презентували основні шляхи виявлення та уникнення ключових загроз формування кадрового потенціалу громади, а також розглянули питання ефективного менеджменту органів місцевого самоврядування, фінансової спроможності громади як запоруки успішного розвитку кадрового потенціалу територій.
«Найбільша штатна чисельність працівників місцевої ради затверджена Мереф’янською ОТГ – 73 особи, найменша – Старосалтівською ОТГ – 49 осіб. За підсумками 2017 року найбільша питома вага видатків на утримання службовців у фінансовому ресурсі ОТГ припадає на бюджет Чкаловської ОТГ – 29%, найменша – на бюджет Роганської ОТГ -15%», - зазначив радник з питань фінансів Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування Марина Гончаренко.
Такі заходи з підвищення ефективності управління в об’єднаних територіальних громадах будуть тривати і надалі, зазначають у Центрі розвитку місцевого самоврядування, адже вони допомагають забезпечити фахове зростання управлінського персоналу ОТГ, налагодити партнерські відносини між громадами, окреслити і реалізувати спільних проектів.
related_news:
За ініціативою фахівців Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – ХОЦЗ) у Черкаськолозівському ліцеї...
Фахівці Кегичівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості організували для учнів Андріївської загальноосвітньої школи...
У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі-ХЦТПО ДСЗ) відбулась презентація напрямку підготовки...
comments:
no_commentsadd_comment: