В Управлінні ДМС України в Сумській області проаналізовано роботу служ...
main
Управління ДМС у Сумській області
В Управлінні ДМС України в Сумській області проаналізовано роботу служби в напрямку протидії нелегальній міграції
25.08.2016
В Управлінні ДМС України в Сумській області проаналізовано роботу служби в напрямку протидії нелегальній міграції
Працівники Управління на постійній основі проводять та спільно зі співробітниками правоохоронних органів беруть участь у комплексах цільових оперативно-профілактичних заходів з виявлення іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території Сумського регіону «Мігрант», «Кордон-2016», «з викриття та припинення каналів контрабанди зброї та засобів вчинення терористичних актів (вибухівки, зброї, отруйних та радіоактивних речовин, тощо), незаконної міграції (на легальних каналах), у тому числі, незаконного переправлення через державний кордон осіб, причетних до екстремістських та терористичних організацій, міжнародних злочинних угруповань та іншої протиправної діяльності на окремих вузлових залізничних станціях, залізничних маршрутах», «з виявлення порушників міграційного законодавства».
Так, упродовж 7 місяців поточного року працівниками Управління виявлено та притягнено до адміністративної відповідальності 200 іноземців-порушників міграційного законодавства за ознаками ст. 203 КУпАП, що на 15,6% більше, ніж за аналогічний період минулого року (173). Переважну більшість протоколів за ознаками ст.203 КУпАП складено відносно іноземців - вихідців з країн СНД.
58 громадян, котрі не вжили заходів щодо забезпечення у встановленому порядку своєчасної реєстрації іноземців, які запросили в Україну іноземців та осіб без громадянства у приватних справах і надали їм житлову площу притягнено до адміністративної відповідальності за ознаками ст. 205 КУпАП (в 2014 році - 43 особи).
За порушення встановленого порядку працевлаштування, прийняття на навчання іноземців та осіб без громадянства, надання їм житла, а також інші порушення, якщо вони будь-яким чином сприяють іноземцям та особам без громадянства в ухиленні від виїзду з України притягнено 2 посадові особи за ознаками ст. 204 КУпАП.
Загалом же, сума накладених адміністративних стягнень протягом 7 місяців 2016 року становить майже 120 тисяч гривень, які сплачено до державного бюджету.
Варто також зазначити, що ефективним інструментом впливу на порушників міграційного законодавства є їх примусове повернення та видворення до країни походження. Так, протягом січня – липня поточного року стосовно 54 іноземців – порушників вжито заходи щодо їх примусового повернення до країни походження. Стосовно 3 – х з них застосовано процедуру примусового видворення та встановлено заборону подальшого в’їзду на її територію терміном на 3 роки (у 2015 році- 25).
«Завдяки спільним зусиллям та злагодженій роботі з представниками СБУ, ГУНП області нам вдалося підвищити показники в роботі з даного напрямку в порівнянні, наприклад, з аналогічним періодом минулого року. Втім, цього не достатньо. Питання протидії нелегальній міграції на території нашої області для нашої служби є і надалі залишатиметься одним з пріоритетних. Тому, ми і в подальшому посилено працюємо над його вдосконаленням, максимально вживаємо заходи задля належного, своєчасного та якісного виконання покладених на міграційну службу завдань», зазначив керівник УДМС України в Сумській області Дмитро Костєнніков.
Прес-служба УДМС України в Сумській області
related_news:
04.03.2025
Інфографіка щодо кількості оформлених паспортів громадянина України та паспортів громадянина України для виїзду за кордон, оформлених під...
24.10.2024
На днях відбулась спільна робоча зустріч представників Полтавського відділу у м. Полтаві міграційної служби Полтавщини та державної уст...
12.10.2024
Нараду з питань документування паспортом громадянина України осіб, які перебувають у Сумському слідчому ізоляторі та утримуються у Сумс...
comments:
no_commentsadd_comment: