Розширена нарада Управління ДМС України в Житомирській області
main
Управління ДМС у Житомирській області
Розширена нарада Управління ДМС України в Житомирській області
09.06.2015
Розширена нарада Управління ДМС України в Житомирській області

Відкриваючи нараду, начальник обласного Управління ДМС Олександр Радько відзначив, що внаслідок реалізації організаційних та практичних заходів, структурними та територіальними підрозділами поліпшено роботу у сферах міграції, громадянства та реєстрації фізичних осіб.
Управлінням налагоджено співпрацю територіальних підрозділів з Центрами надання адміністративних послуг у всіх районах та містах області. Завдяки співпраці з районними державними адміністраціями та міськими радами узгоджено кількість та порядок їх надання.
З метою створення належних умов при наданні адміністративних послуг громадянам, за ініціативи Управління ДМС, внесено зміни до Програми економічного та соціального розвитку м. Житомира, якими передбачено виділення коштів на розвиток інформаційної інфраструктури Богунського та Корольовського районних відділів УДМС у м. Житомирі. Депутати Житомирської міської ради підтримали дану ініціативу та проголосували за виділення коштів у сумі 300 тисяч гривень. Відповідне клопотання на розвиток інформаційної інфраструктури територіального підрозділу УДМС направлене і на розгляд сесії Коростенської міської ради, яка відбудеться 16 червня 2015 року.
У своїй доповіді керівник міграційної служби області проінформував присутніх, що упродовж 5-ти місяців 2015 року на території області зареєстровано місце проживання майже 20,5 тисяч осіб, знято з реєстраційного обліку близько 16 тисяч осіб, видано більше 12 тисяч паспортів громадянина України, 2 тисячі 94 проїзних документів дитини.
З 12 січня 2015 року, коли розпочато оформлення та видача паспортів громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, в УДМС України в Житомирській області така адміністративна послуга надана майже шістнадцяти тисячам громадянам, а з 1 квітня організована робота по прийому громадян для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон особам, які не досягли 16 річного віку.
Працівниками структурних та територіальних підрозділів УДМС опрацьовано 35 тисяч запитів з надання відомостей про місце проживання.
З початку року на територію області прибуло 7,2 тисячі вимушених переселенців з Криму та районів проведення АТО. Даній категорії громадян надано 1252 адміністративні послуги, з них 155 осіб документовані паспортом громадянина України.
У зв’язку із набранням чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.2014 № 79, виконання якої, зокрема, покладено на ДМС, за підсумками засідання регіонального координаційного штабу з питань виконання даної Постанови та з ініціативи УДМС, видане доручення Голови Житомирської обласної державної адміністрації щодо створення районних комісій по перевірці фактичного місця проживання внутрішньо переміщених осіб та внесення відмітки про реєстрацію місця проживання до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО для подальшого інформування структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій. Більше чотирьом тисячам громадян даної категорії територіальними підрозділами Управління проставлені відмітки про реєстрацію місця перебування в довідці про взяття на облік.
Як зазначив, начальник УДМС, працівниками міграційної служби області надавались відповідні адміністративні послуги щодо виконання Закону України «Про громадянство України». Прийнято до громадянства України відповідно Указу Президента України семеро осіб, направлено для подальшого розгляду до ДМС вісім справ про прийняття до громадянства України.
До адміністративної відповідальності притягнуто майже три з половиною тисячі порушників паспортно-візових правил.
Підсумовуючи зроблене упродовж звітного періоду, начальник Управління Олександр Радько, акцентував увагу присутніх на якісному наданні адміністративних послуг працівниками служби, уважному та ввічливому ставленні до громадян, неухильному дотриманні виконавської дисципліни та застеріг від можливих проявів корупційних діянь.
На засіданні заслухані керівники по напрямках роботи, виявлені недоліки в їх діяльності, визначені терміни щодо усунення та покращання роботи.
По результатах засідання Колегії УДМС України в Житомирській області прийнято відповідне рішення.
Анатолій Шнайдер,
головний спеціаліст по зв’язках з громадськістю
та ЗМІ УДМС України в Житомирській області
головний спеціаліст по зв’язках з громадськістю
та ЗМІ УДМС України в Житомирській області
news_gallery_bcrumbs:
related_news:
18.04.2025
Управління Державної міграційної служби у Житомирській області активно використовує сучасні цифрові інструменти для покращення якості над...
26.02.2025
Управління ДМС у Житомирській області продовжують створювати середовище, у якому буде комфортно всім групам суспільства, у тому числі люд...
02.02.2025
Начальник Бердичівського відділу УДМС у Житомирській області Наталія взяла участь у робочій зустрічі в ДУ «Райківська виправна колонія (№...
comments:
no_commentsadd_comment: