На Житомирщині підвели підсумки роботи міграційної служби області за...
main
Управління ДМС у Житомирській області
На Житомирщині підвели підсумки роботи міграційної служби області за І півріччя 2016 року
22.07.2016
На Житомирщині підвели підсумки роботи міграційної служби області за І півріччя 2016 року
21 липня 2016 року в УДМС України в Житомирській області на Колегії Управління підвели підсумки роботи міграційної служби за І-півріччя 2016 року.
Відкриваючи нараду, начальник обласного Управління ДМС Олександр Радько проінформував присутніх про розширене засідання Колегії ДМС України за участю керівників структурних підрозділів центрального апарату та керівників територіальних органів міграційної служби, яке відбулося 15 липня цього року в м. Києві.
Керівник УДМС в області відзначив, що основна увага під час засідання була приділена підготовці до набрання чинності прийнятого напередодні Верховною Радою України законопроекту № 3224, який суттєво удосконалює чинний Закон України «Про Єдиний державний демографічний реєстр».
Згідно з ухваленим законом, оформлення паспортів громадянина України буде здійснюватися з 14 років та оформлюватися на 4 роки особам, які не досягли 18 років, а всім іншим – на 10 років. Крім того, скасовується штамп про шлюб.
Законом визначено, що для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичного, службового і низки інших документів будуть використовуватися оцифровані відбитки пальців рук. Разом з тим, для оформлення паспорта громадянина України вносити оцифровані відбитки пальців рук будуть також тільки за згодою власника.
Під час заслуховування інформації про результати роботи районних підрозділів УДМС з протидії нелегальній міграції за звітний період проаналізовано роботу проведену працівниками міграційної служби області щодо притягнення громадян України, іноземців, осіб без громадянства до адміністративної відповідальності та прийняття рішення про добровільне або примусове повернення, скорочення строку перебування на території України, заборону в’їзду до 3-х років, направлення матеріалів до місцевих судів для прийняття рішення про примусове видворення.
Підсумовуючи зроблене упродовж звітного періоду, начальник Управління Олександр Радько, акцентував увагу присутніх на якісному наданні адміністративних послуг працівниками служби, уважному та ввічливому ставленні до громадян, неухильному дотриманні виконавської дисципліни та застеріг від можливих проявів корупційних діянь.
По результатах засідання Колегії УДМС України в Житомирській області прийнято відповідне рішення.
Анатолій Шнайдер,
головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю
та ЗМІ УДМС України в Житомирській області
news_gallery_bcrumbs:
related_news:
18.04.2025
Управління Державної міграційної служби у Житомирській області активно використовує сучасні цифрові інструменти для покращення якості над...
26.02.2025
Управління ДМС у Житомирській області продовжують створювати середовище, у якому буде комфортно всім групам суспільства, у тому числі люд...
02.02.2025
Начальник Бердичівського відділу УДМС у Житомирській області Наталія взяла участь у робочій зустрічі в ДУ «Райківська виправна колонія (№...
comments:
no_commentsadd_comment: