24 листопада 2017 року Одеський обласний центр зайнятості організував ...
main
Одеський обласний центр зайнятості
24 листопада 2017 року Одеський обласний центр зайнятості організував робочу зустріч з представниками дипламатичних місій в Одесі.
25.11.2017
24 листопада 2017 року Одеський обласний центр зайнятості організував робочу зустріч з представниками дипламатичних місій в Одесі.

Зустріч пройшла за участі керівників Представництва Міністерства закордонних справ України в м. Одеса, радника Голови Одеської державної обласної адміністрації, посадових осіб Одеського обласного центру зайнятості, Головного Управління Державної міграційної служби України в Одеській області, представників дипломатичних місій в Одесі та інш.
Учасники заходу обговорили актуальні питання у зв’язку із набуттям чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій» від 23.05.2017 № 2058, яким внесені зміни до Законів України «Про зайнятість населення» та "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" в частині застосування праці та перебування іноземців та осіб без громадянства в Україні
Директор Одеського обласного центру зайнятості Сергій Гаценко коротко охаректеризував ситуацію щодо праці іноземних громадян в Одеському регіоні.
“Одеська область завжди була привабливою для іноземних громадян як туристичний регіон і як перспективний регіон для розвитку бізнесу.
Останнім часом ми спостерігаємо тенденцію збільшення звернень роботодавців щодо отримання дозволів на застосування праці іноземних громадян. Одеська область займає 2 місце після
м. Києва по кількості звернень роботодавців з питання видачі дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства”, зазначив Сергій Гаценко.
Протягом 9 місяців 2017 року 140 роботодавців Одеської області використовували працю 293 іноземних працівників з 34 країн світу на підставі дозволів, виданих Одеським обласним центром зайнятості, що на 25% більше ніж в аналогічному періоді минулого року.
З числа іноземців, які отримали дозвіл найбільша кількість осіб – це громадяни Туреччини – 100 осіб, Таїланду - 40, Росії - 26, Молдови – 15, Індонезії - 14, Китаю - 8, Азербайджану - 8, Індії – 8, Німеччини - 7, США - 7, Вірменії - 7, Великобританії - 7, Греції -5, Білорусі - 5, Ізраїлю – 4, Франції – 4, Грузії -3.
Зазначені іноземні громадяни є засновниками підприємств, керівниками, менеджерами та фахівцями високої кваліфікації, які відсутні на місцевому ринку праці (високопрофесійні викладачі іноземної мови, фахівці у сфері транспортного агентування, спеціалісти з надання інших послуг).
За видами економічної діяльності зазначені особи працювали в сферах оптової та роздрібної торгівлі, будівництва, освіти, транспорту, громадського харчування, діяльності із забезпечення фізичного комфорту та в інших сферах економіки.
comments:
no_commentsadd_comment: