Щодо працевлаштування громадян України за кордоном, суб'єктами господ...
Щодо працевлаштування громадян України за кордоном, суб'єктами господарювання, що мають ліцензію з посередництва у працевлаштуванні за кордоном

Одеська обласна служба зайнятості інформує: згідно звітів форми №1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні та здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців» у 2018 році послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном надавали 198 суб’єктів господарювання.
У 2018 році відповідними суб’єктами господарювання за кордоном було працевлаштовано 70,8 тис. громадян України, що на 14,3% більше, ніж у 2017 році. Переважна більшість громадян (95,5% або 67,6 тис. осіб) була працевлаштована за кордоном посередниками, які здійснювали діяльність в м. Одеса.
Найбільшими потоки трудових міграцій були на Кіпр (18,6 тис. осіб), Німеччину (8,2 тис. осіб), Велику Британію (7,1 тис. осіб), Греції (5,3 тис. осіб),Ліберії (3,3 тис. осіб), Маршаллових Островів (3,1 тис. осіб), Нідерландів та Панами (по 2,4 тис. осіб), Бельгії (2,3 тис. осіб), США (1,9 тис. осіб), Сингапуру(1,7 тис. тис. осіб).
Із загальної чисельності працюючих за кордоном 97,6% складали чоловіки. Половина трудових мігрантів була віком до 35 років. 58,5% трудових мігрантів мали повну вищу освіту, третина – професійно-технічну освіту.
За тривалістю роботи: 69% трудових мігрантів укладали контракти на термін до 6 місяців, 30,8% - від 6 місяців до 1 року, і 0,2% - понад 1 рік.
За видами економічної діяльності до виїзду за кордон 92,2% трудових мігрантів з України працювали у сфері транспорту, складському господарстві, поштовій та кур’єрській діяльності.
comments:
no_commentsadd_comment: