Електронні сервіси для скорочення «паперової» звітності
Електронні сервіси для скорочення «паперової» звітності

«На сьогодні платникам надано можливість в режимі 24/7/365 подавати будь-які електронні документи (звітність, податкові накладні, сервісні запити, листи тощо). Фактично понад 85% всіх послуг, які надаються ДФС малому та середньому бізнесу, переведено в онлайн. Платнику немає потреби звертатися навіть у центри обслуговування платників, які працюють за принципом єдиного вікна», - проінформував начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.
Перебуваючи на своєму робочому місці або ж у себе вдома, платник може у режимі онлайн отримувати всі адміністративні послуги, різні довідки, консультативні послуги, сплачувати податки, а також подавати податкову звітність затверджених форматів.
З метою допомоги платникам податків у формуванні податкових звітів та своєчасній сплаті коштів до бюджету ДФС створено он-лайн сервіс, зорієнтований на зручність та комфортні умови для користувачів.
Так, в Електронному кабінеті платник має можливість підготувати, заповнити і надіслати звітність в електронному вигляді та одразу ж отримати квитанцію про результати обробки. Можливості сервісу дозволяють платникам переглядати свої дані про стан розрахунків з бюджетом на конкретну дату та прогноз щодо платежів до кінця поточного року. Про граничні терміни подання документів та сплати податків нагадає «Календар платника», в якому автоматично кольором позначаються подані документи та ті, терміни подання яких наближаються.
Скористатися он-лайн сервісами користувачі можуть в Електронному кабінеті, який має функціональні частини: відкрита (загальнодоступна) частина та приватна частина (особистий кабінет).
Для забезпечення взаємодії засобами Електронного кабінету в приватній частині (особистий кабінет), яка є індивідуальною персоніфікованою веб-сторінкою користувача, платник податків здійснює електронну ідентифікацію з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб платника (директора, бухгалтера, осіб, які мають право підпису), наданого будь-яким кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг.
Приватна частина (особистий кабінет) Електронного кабінету забезпечує надання платнику податків послуг, перелік яких передбачено Податковим кодексом України.
Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС.
«Одним із пріоритетних напрямів роботи фіскальної служби є електронізація процесів оподаткування, що значно спрощує контакт платників з контролюючими органами», - зазначає очільник фіскальної служби області Глеб Мілютін.
related_news:
Відповідно до частини шостої ст. 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’яз...
Після запровадження воєнного стану на території України, введеного Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» ві...
Державна податкова служба нагадує, що триває кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2022 року.
Декларування д...
comments:
no_commentsadd_comment: