Шум і лють Німеччини: як влада вирішуватиме конфлікт з біженцями
main
У Державній міграційній службі України
Шум і лють Німеччини: як влада вирішуватиме конфлікт з біженцями
25.01.2016
Шум і лють Німеччини: як влада вирішуватиме конфлікт з біженцями

У новорічну ніч були зафіксовані напади на німецьких жінок, серед підозрюваних є біженці.
Німеччина є однією з найбажаніших країн для мігрантів. За даними МВС ФРН, в Німеччині торік зареєстрували майже 1,1 млн біженців, велика частина з яких (428,5 тис.) – сирійці. «Перш за все мігрантів приваблює загальний економічний рівень Німеччини, а також рівень тих соціальних гарантій, які отримують біженці. Але Німеччина – не єдина. Той широкий жест, який зробила Ангела Меркель як політик, – він очевидно додав істотну частину цих біженців. Тобто вона їх, по суті, запросила сама, за що зараз піддається принизливій критиці», – розповів співдиректор програм зовнішньої політики і міжнародної безпеки Центру Разумкова Олексій Мельник.
Ситуація в Німеччині вийшла з-під контролю
Ситуація в Німеччині загострилася після заворушень в Кельні, Штутгарті, Гамбурзі та ряді інших міст країни в переддень Нового року – в новорічну ніч сталася серія нападів на жінок. Після цього по Німеччині прокотилася хвиля мітингів проти міграційної політики кабінету Ангели Меркель.
Вже ідентифіковано 18 нападників, які взяли участь у 31 епізоді. Але мова йде про майже тисячу чоловіків, вихідців з Близького Сходу і Північної Африки, які здійснили напади на більш ніж 100 жінок, відомо про 3 випадки зґвалтувань.
Як заявляють мешканки міста, поліція при нападах не діяла. Відповіддю на дії біженців стали масові протести і демонстрації в німецьких містах, після чого поліцейські активізували роботу. Начальник поліції Кельна був відсторонений від виконання своїх обов’язків.
У той же час в інших містах Німеччини німці організовують патрулі самооборони, щоб захиститися від прибулих мігрантів. Однак, це не все – в країні почастішали випадки нападу на мігрантів.
Політика Німеччини щодо біженців буде переглянута
Канцлер Ангела Меркель заявила про перегляд політики щодо біженців. Одним з нововведень стане те, що мігранти нестимуть відповідальність за злочини згідно з німецьким законодавством, розповів Олексій Мельник.
«З практичних заходів, які знов-таки швидше імпульсивні, а не системні, але принаймні вони певною мірою можуть допомогти в цій ситуації, – це підкреслення того, що незалежно від того, є ця людина біженцем, мігрантом, шукачам притулку, до всіх них повинно в однаковій мірі застосовуватися законодавство, якщо вони його порушують», – сказав він.
Також можуть бути впроваджені нові вимоги або додаткові засоби контролю потоку біженців, а також додаткові вимоги до отримання статусу біженця, сказав експерт.
Відзначимо, що аналогічні випадки нападу на жінок відбулися в Новий рік у німецьких містах Гамбург і Штутгарт. Насильству і домаганням з боку мігрантів також піддалися жінки зі швейцарського Цюріха і австрійського Зальцбурга. Жителі Дюссельдорфа вирішили організувати народні дружини, щоб захистити городянок від мігрантів.
ukr.segodnya.ua
related_news:
20.04.2025
Вітаю зі величним святом Великодня!
Воскресіння Христа є символом відродженням всього найкращого, що закладено Богом в людині: честі, гі...
01.04.2025
За завданням Президента продовжуємо удосконалювати надання послуг українцям, які знаходяться за кордоном.
Уряд затвердив змі...
01.04.2025
31 березня 2025 року відбулась робоча зустріч керівництва Державної міграційної служби України з представниками Міжнародного центру з роз...
comments:
no_commentsadd_comment: