У Смілі обговорили співпрацю у сфері дотримання прав людини
main
Центрально-південне міжрегіональне управління ДМС (Кіровоградська і Черкаська області)
У Смілі обговорили співпрацю у сфері дотримання прав людини
12.09.2025
У Смілі обговорили співпрацю у сфері дотримання прав людини
У Смілянському відділі Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС відбулася робоча зустріч начальника відділу Тетяни Нестеренко та заступника начальника Назара Вертипороха з начальником сектору дотримання прав людини відділу поліції № 2 Черкаського РУП ГУНП у Черкаській області Іриною Богуславець.
Під час обговорення увагу зосередили на питаннях забезпечення рівного доступу громадян до адміністративних послуг, дотримання етичних стандартів у роботі з відвідувачами, а також створення безбар’єрного середовища для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.
Окремо наголошено на важливості взаємодії з сектором дотримання прав людини з метою попередження можливих порушень прав громадян, підвищення рівня правової освіченості населення та своєчасного реагування на звернення.
За підсумками зустрічі сторони домовилися про подальшу співпрацю у сфері забезпечення прав людини під час надання адміністративних послуг.
related_news:
15.06.2026
З 1 червня цільові профілактичні заходи з нагляду та контролю за
дотриманням міграційного законодавства – операція «Мігрант» – перейшли
...
12.06.2026
Працівники Уманського відділу Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС спільно з працівниками Управління стратегічних роз...
10.06.2026
У Петрівській громаді на Кіровоградщині під час відпрацювання у
межах операції «Мігрант» працівники Петрівського сектору Центрально-
пі...












comments:
no_commentsadd_comment: