Міграційниками Хмельниччини примусово видворено до країни походження г...
Міграційниками Хмельниччини примусово видворено до країни походження громадянина Республіки Таджикістан
На території Хмельниччини триває активна фаза цільових профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант», мета яких виявлення порушників міграційного законодавства та притягнення їх до відповідальності.
В ході заходів було виявлено громадянина Республіки Таджикістан, який не виконав рішення про примусове повернення та ухилився від виїзду за межі території України, чим порушив правила перебування іноземців та осіб без громадянства.
17 червня зазначеного іноземця у супроводі працівників відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Управління і правоохоронних органів примусово видворено за межі країни через МАПП «Могилів-Подільський» із подальшою забороною в’їзду на територію України строком на 5 років.
Робота по протидії нелегальній міграції на території області триватиме й надалі.
Управління ДМС у Хмельницькій області
news_gallery_bcrumbs:
related_news:
«Щиро дякуємо працівникам служби за чуйність та допомогу. Ми відчували
підтримку та турботу від першого нашого звернення і до моменту от...
Іноді життєві обставини складаються так, що найважливіші питання
відкладаються на роки. Саме так сталося із подружжям Круків, які тривал...
Доступність адміністративних послуг для кожного громадянина є важливою
складовою сучасного сервісу. Саме тому безбар’єрність у роботі мі...













comments:
no_commentsadd_comment: