14 грудня День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чо...
14 грудня День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
14 грудня – день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Сьогодні ми дякуємо самовідданим ліквідаторам наслідків Чорнобильської катастрофи та вшановуємо світлу пам’ять тих, хто віддав своє життя, рятуючи людей від радіації.
Насамперед, це день мужніх та самовідданих людей, які прийняли доленосний виклик — захистити не тільки Україну, але й усе людство від руйнівного впливу зруйнованого внаслідок аварії енергоблоку.
І хоча весь цивілізований світ пам’ятає, наскільки загрозливим може бути «мирний атом», на жаль, сьогодні питання ядерної безпеки знову актуалізувалося. Російські агресори постійно загрожують нам застосуванням ядерної зброї.
Ліквідатори Чорнобильської катастрофи – приклад самопожертви та самовідданості.
Тож у День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС низько схиляємо голови перед тими, хто віддав життя, зупиняючи ядерний смерч, хто відвів біду від прийдешніх поколінь.
Сьогодні наш обов’язок – пам’ятати про учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, які є прикладом мужності, самовідданості та високого професіоналізму.
Пам’ятаємо
related_news:
Працівники Доманівського сектору УДМС у Миколаївській області
вкотре доводять: державні послуги доступні кожному.
Нещодавно фахівці сек...
На минулому тижні відбулася робоча зустріч між начальником
Южноукраїнського відділу УДМС у Миколаївській області Юлією
Покровою та нача...
До Вітовського відділу УДМС у Миколаївській області звернулися представники Миколаївського територіального центру комплектування т...












comments:
no_commentsadd_comment: